UAH
Granit kapustinski 2401 - Век камня, ЧП Днепр (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
Век камня, ЧП
+38 (067) 566-75-00
 • Premium Business
 • Век камня, ЧП
 • Каталог товаров
 • Granit Kapustinski 2401

Granit Kapustinski 2401

Granit Kapustinski 2401
 • Granit Kapustinski 2401
Код:9893-1
В наличии | Оптом и в розницу
Цена:
950.47 UAH
Опт:
 • 922.52 UAH/м2  - от 90 м2
Бренд:Stone House
Страна производитель:Украина
Доставка:
Описание

Granit Kapustinski 2401


Granit Rosso Santiago on jest Kapustinski

Granit ze złoża Kapustinskoje (czerwony granit).

Produkty z tego granitu

Płytki.
Cobbles.
Kroki.
Blaty robocze.
Toczenie produktów.
Granica i wiele więcej.
Charakterystyka granitu Kapustinsky:

Gęstość - 2700 kg / m3
Zdolność do pochłaniania wody - ponad 0,22%. Ten wskaźnik wskazuje, że granit nie jest w stanie wchłonąć wilgoci, która wnikająca w każdy materiał może go po prostu zniszczyć.
Maksymalne ciśnienie prasowania wynosi 165 MPa. Ten wskaźnik wskazuje wytrzymałość tego materiału. Innymi słowy, produkty z niego wytwarzane mogą nie zmieniać ich kształtu przez długi czas.

 • Granit ma strukturę gruboziarnistą, więc wzór przyszłej powierzchni zależy od kierunku cięcia. A przecinak musi mieć doświadczenie, aby uzyskać niezbędny rysunek i teksturę. Jednocześnie wielu projektantów doskonale zdaje sobie z tego sprawę, a wielu pracuje bezpośrednio w bezpośrednim kontakcie ze specjalistami - tartakami.
  Podstawowy skład granitu Kapustinskiego obejmuje mikroglinę (50%), zawartość plagioglazmy, kwarcu, biotytu wynosi odpowiednio 24,18 i 7%.
  Inne zanieczyszczenia nie przekraczają 1%

Jeden z najbardziej znanych wśród ukraińskich granitów. Tę popularność otrzymał dzięki swoim wysokim właściwościom fizycznym i mechanicznym oraz pięknemu wyglądowi. Granit złoża Kapustinskoje wykorzystywany jest w budownictwie do konfekcjonowania budynków i projektowania krajobrazu. W połowie XX wieku głównym odbiorcą była Moskwa. Wykorzystywano go do wykańczania budynków i metra, a także projektowania krajobrazu parków, placów, ulic, placów.

Ten depozyt znajduje się w Novoukrainskiy powiat Kirovograd regionu. Wykorzystywany w celu wydobycia granitu - materiału o dużej wytrzymałości i szeroko stosowany w budownictwie oraz w tworzeniu pomników i pomników. Nazwę złoża granitu uzyskano z pobliskiej stacji kolejowej o nazwie Kapustino.

Spośród wszystkich odmian czerwonego granitu, wydobywanych na Ukrainie, granit jest rozwijany w tej dziedzinie, jest to jeden z najbardziej popularnych i poszukiwanych. Głównym obszarem zastosowania - materiały budowlane, ponieważ ma dobre cechy potrzebne w budownictwie. - Rich głęboki kolor, jasny i wyrazisty rysunek, urabialność, etc. w celu wykorzystania go w budownictwie, powinien produkować niektóre przetwarzania i cieszyć się prawdziwie materiał o wysokiej wytrzymałości, która pomaga tworzyć unikalne arcydzieła sztuki projektowania. Obecnie projektanci z całego świata twierdzą, że czerwony granit jest najbardziej poszukiwany w swojej pracy. Innym obszarem jego wykorzystania są kompleksy pamiątkowe, zabytki rytualne.

W tej dziedzinie istnieje kilka kamieniołomów, dlatego też rudy wydobywane w różnych kamieniołomach różnią się nieznacznie. Z reguły rudy różnią się kolorem. Ale niewielu potrafi odróżnić te różnice. W wyniku tego uzyskuje się kilka znaków towarowych tego granitu. Zapotrzebowanie na granit Kapustański wyjaśniają jego dobre właściwości wytrzymałościowe. Granit ten z łatwością zaakceptuje każde przetwarzanie, czy to piłowanie, polerowanie, wiercenie itp. I chciałbym zaznaczyć, że granit nie straci swoich właściwości wytrzymałościowych i parametrów podczas obróbki.

Granit Kapustinski pojawia się w najlepszym świetle po przejściu przez polerowanie, kiedy uzyska lustro i połysk. Właśnie w tej formie możemy ją zobaczyć wśród najczęstszych materiałów budowlanych. Jak każdy inny rodzaj granitu, przedstawiciel złoża Kapustinskoye ma swoją własną charakterystykę wytrzymałościową.

Характеристики
ОСНОВНЫЕ
Производитель Stone House
Страна производитель Украина
Форма поставки материала Плитняк
Цвет Красный
Способы доставки
Характеристики:
Бренд:Stone House
Страна производитель:Украина
Форма поставки:Плитняк
Способ обработки камня:Полированный
назначение : универсальное
Информация актуальна: 25.10.2018

Подробнее

Granit Kapustinski 2401 от компании Век камня, ЧП, Днепр (Украина). Купить Granit Kapustinski 2401 со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!