UAH
Гранит покостовский - Век камня, ЧП Днепр (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
Век камня, ЧП
+38 (067) 566-75-00

Гранит Покостовский

Гранит Покостовский
  • Гранит Покостовский
Код:9893-1
В наличии | Оптом и в розницу
Цена:
857.3 UAH
Опт:
  • 825.25 UAH/м2  - от 100 м2
Бренд:Stone House
Страна производитель:Украина
Доставка:
Описание

Граніт Покостівський


Розташування в Житомирській області, район Житомирський на північному сході, в 1,5 кілометра від села Покостовка. Саме тут проводиться пошук і видобуток найвідомішого граніту такого, як сірий, зустрічається в нашій неосяжній країні. Як ми з вами знаємо, для граніту зазвичай завжди типовий і поширений сірий окрас. З джерел нам стало відомо, що класичним гранітом, є саме граніт який видобувається з родовища Покостівське. Має він зазвичай світло - сірий колір і дуже виразний малюнок. Крім того що такий граніт володіє красивим забарвленням, він володіє і високими характеристиками міцності, які дозволяють використовувати його для створення якісної і надійної продукції.
Завдяки Покостівське родовище і дислокації його пластів виробляють видобуток каменю величезними монолітними блоками, що є особливо унікальним. Іншими словами такий граніт дозволяє створити з нього відмінного виду предмети.
Відрізняється ця порода від червоного граніту його питомою вагою, щільністю, вологостійкість і, звичайно - ж, що дуже важливо міцністю. Тому і будівельні матеріали, і ритуальні пам'ятники, зроблені з нього, прослужать дуже і дуже довгий час.
Текстура у Покостовського граніту рівномірна і елегантна. І, що найголовніше, залишається незмінною весь період його видобутку і подальшої обробки.
Маркується він зазвичай, як UkraineGrey. Він має цілу низку величезних переваг, які характерні саме для Покостовського граніту. Він відмінно піддається термообробці і полірування - для додання йому дзеркальних поверхонь. За радіоактивності йому присвоюється перший клас, що зовсім не обмежує його в сфері застосування.

Характеристики

ОСНОВНЫЕ
Производитель Stone House
Страна производитель Украина
Форма поставки материала Плитняк
Способ обработки камня Полированный
Характеристики:
Бренд:Stone House
Страна производитель:Украина
Цвет:Серый
Форма поставки:Плитняк
Способ обработки камня:Полированный
назначение: универсальное
Информация актуальна: 20.11.2018
Способы доставки

Подробнее

Гранит Покостовский от компании Век камня, ЧП, Днепр (Украина). Купить Гранит Покостовский со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!