UAH
Український граніт - Век камня, ЧП Днепр (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
Век камня, ЧП
+38 (067) 566-75-00
 • Premium Business
 • Век камня, ЧП
 • Каталог товаров
 • Український граніт

Український граніт

Український граніт
 • Український граніт
 • Український граніт
 • Український граніт
 • Український граніт
 • Український граніт
 • Український граніт
Код:9893-1
В наличии | Оптом и в розницу
Цена:
689.2 UAH
Опт:
 • 634.06 UAH/м2  - от 70 м2
Бренд:Stone House
Страна производитель:Украина
Доставка:
Описание

Український граніт


Україна лідирує серед європейських країн по наявності найбільших родовищ облицювального каменю, поступово докладаючи зусиль зі створення сприятливих економічних умов з їх видобутку та обробці.
Декоративні (облицювальні) камені мають стійкість до різноманітних механічних впливів, довговічні і міцні, мають різну, яскраве забарвлення і виразну контрастну текстуру.
Граніт - це магматична глибинна гірська порода, народжена вогненно-рідким розплавом надр земної кори. Існує багато різновидів гранітів, в залежності від різного складу утворюють його мінералів: слюди, кварцу, польового шпату, рогової обманки.
Цей міцний і красивий облицювальний камінь затребуваний в даний час у всіх сферах будівництва. Граніт застосовується в дорожньому будівництві, при зведенні будівель і пам'ятників, а також для декорування інтер'єрів, зведення різних монументів і ритуальних пам'ятників. Широке застосування знайшов цей камінь у мощенні доріжок в місцях великих людських потоків, а також в облицюванні фасадів будівель, особливо розташованих у води.
Граніт добре піддається поліровці, що додає цьому каменеві аристократичний шик і дзеркальний блиск. До того ж цей міцний облицювальний матеріал легко шліфується, а використовуючи тесаного граніту, можна відтворювати різні унікальні фактури. Є такі види цього каменю, які піддаються, також, термічному впливу.
Український граніт по праву вважають найбільш міцним і стійким до температурних коливань облицювальним каменем, він витримує складний клімат з температурами від - 30 градусів морозу взимку до +30 градусів спеки влітку. За своєю щільності, яка впливає на ступінь вологостійкості, українські граніти не поступаються гранітам бразильським, китайським і індійським. Це важливий показник, адже чим менше граніт вбирає вологу, тим довговічніше термін його служби. Та й вигляд свій він не втратить, оскільки волога, набирається в теплу пору року, при подальшому похолоданні і морозах буде замерзати, поступово руйнуючи структуру каменю.
Ще однією важливою перевагою українського граніту є його доступність в порівнянні з облицювальним каменем інших країн. При цьому, граніт українського походження є екологічно чистим облицювальним матеріалом, і має найбільш низький показник по радіаційному фону, яким володіють всі граніти. Це дозволяє сміливо використовувати цей камінь і для зовнішньої обробки, і для внутрішньої.
Виділяється на тлі інших каменів граніт і за змістом кварцу, від кількості якого в складі залежить міцність і щільність каменю. Головне достоїнство українського граніту - природна твердість.
Граніт родовищ України давно зарекомендував себе матеріалом високої міцності, довговічності, зносостійкості і найвищої якості. Україна - батьківщина якісних елітних гранітів, перевірених людьми і часом. Вже більше ста років цей красивий і міцний облицювальний камінь служить людям у вигляді різноманітних монументів, архітектурних пам'яток, мостів, дорожніх покриттів у вигляді бруківки в парових алеях і на вулицях.
Характеристики
ОСНОВНЫЕ
Производитель Stone House
Страна производитель Украина
Форма поставки материала Плитняк
Способ обработки камня Полированный
Характеристики:
Бренд:Stone House
Страна производитель:Украина
Форма поставки:Плитняк
Способ обработки камня:Полированный
Назначение:Строительный
назначение : универсальное
Информация актуальна: 20.11.2018
Способы доставки

Подробнее

Український граніт от компании Век камня, ЧП, Днепр (Украина). Купить Український граніт со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!