UAH
Житомирський граніт 600x300x20 - Век камня, ЧП Днепр (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
Век камня, ЧП
+38 (067) 566-75-00
 • Premium Business
 • Век камня, ЧП
 • Каталог товаров
 • Житомирський граніт 600x300x20

Житомирський граніт 600x300x20

Житомирський граніт 600x300x20
 • Житомирський граніт 600x300x20
 • Житомирський граніт 600x300x20
 • Житомирський граніт 600x300x20
 • Житомирський граніт 600x300x20
 • Житомирський граніт 600x300x20
Код:9893-1
В наличии | Оптом и в розницу
Цена:
1166.13 UAH
Опт:
 • 1113.2 UAH/м2  - от 50 м2
Бренд:Stone House
Страна производитель:Украина
Доставка:
Описание

 

Житомирський граніт 600x300x20 

Граніт - дуже твердий камінь. Поширена порівняння з ним, коли говорять про чиюсь непохитну волю, або силі характеру. Граніт володіє і іншими достоїнствами, він довговічний і красивий. Його природний малюнок в повній мірі розкривається після обробки і полірування. Виниклий в глибинах земної кори мільйони, а може бути і мільярди років тому, випробувавши величезні температури і високий тиск, він постав перед нами саме таким, - важким, твердим і міцним, блискучим надзвичайно різноманітним структурним малюнком.
На світі є чимало місць, де граніт добувають промисловим способом, потреба в ньому завжди була велика, чимала вона і тепер. Урал - справжня природна комора природних каменів, це просто скарбниця, приголомшлива розмаїттям кольорів і властивостей.
Житомирська область теж обдарована природою, на її території є багато покладів корисних копалин. Іноді її навіть так і називають, «малий Урал». Житомирський граніт має особливості, що додають йому впізнаваність серед інших видів цієї породи. Різні родовища багаті гранітами різних кольорів і відтінків.
Камінь з родовища Лезники - граніт рожевий і червоний, з Покосткі він сірий, з Бук - чорний, з Капустян - червоно-чорний, в Масловці добувають камінь дуже рідкісного зеленого відтінку. Така різноманітність дозволяє поставляти камінь на будь-який будівельний об'єкт, а його використання відкриває широкий простір для найрізноманітніших дизайнерських рішень в області зведення споруд із застосуванням граніту.
До колірному різноманітності можна додати й таку важливу характеристику будь-якого будівельного матеріалу, як його екологічну безпеку. Житомирський граніт відрізняється від багатьох інших подібних порід дуже низьким рівнем радіоактивного фону, у багато разів нижче, ніж це допускається найсуворіших санітарних норм.
Область застосування житомирського граніту дуже широка. Тротуари і ступені, зовнішнє облицювання, бруківка, ФЕМів, карнизи, колони, сходові марші, бордюри, підвіконня, внутрішнє облицювання, підлоги, плита для оформлення фасадів, - ось лише неповний перелік того, що можна зробити з цього благородного каменю.
Дрібнозернистість житомирського граніту дозволяє використовувати його як камінь. В руках вправного майстра цей матеріал прийме будь-які форми, з нього вийдуть прекрасні свічники і попільнички, статуетки і вази.
Камін, облицьований житомирським гранітом, стане зразком вишуканості і незвичайно художнім елементом інтер'єрного дизайну.
Дуже красиві фонтани з граніту. Ще одна дуже цінна якість цього каменю - то, що він не поглинає воду, не просочується нею. Ця властивість дозволяє використовувати його для будівництва набережних, які надають будь-якому місту неповторного шарму. Прекрасним доповненням до облицювання берега стануть і бордюри, і парапети, і лавки з житомирського граніту.
Вічність цього матеріалу дає йому перевагу при виборі матеріалу для спорудження меморіальних комплексів та пам'ятників, про них можна впевнено сказати, - переживуть століття.
Характеристики
ОСНОВНЫЕ
Производитель Stone House
Страна производитель Украина
Форма поставки материала Плитняк
Способ обработки камня Полированный
Характеристики:
Бренд:Stone House
Страна производитель:Украина
Форма поставки:Плитняк
Способ обработки камня:Полированный
Назначение:Интерьерный
назначение : универсальное
Информация актуальна: 20.11.2018
Способы доставки

Подробнее

Житомирський граніт 600x300x20 от компании Век камня, ЧП, Днепр (Украина). Купить Житомирський граніт 600x300x20 со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!